KARMA NENÍ ZDARMA

Neohodnoceno
Značka: Rebeli

Líbí se ti naše kecky, chceš podpořit náš projekt, ale zatím sis nevybral(a) ten správný model/barvu? Můžeš nám přispět jen tak! Ale nic není jen tak, po zakoupení ti přijde slevový kód na částku, kterou nám věnuješ a ten můžeš v budoucnu uplatnit., nebo jej někomu věnovat.

Dostupnost Skladem (>5 ks)
Kód: 2406
100 Kč
KARMA NENÍ ZDARMA
Neohodnoceno
Značka: Rebeli
Garance doručení
nepoškozeného zboží
Přes 3000 výdejních míst
po celé ČR

 

Zatím nevíš, čekáš na nové barvy, na nové vzory, na nové střihy? Zatím se snažíš prochodit boty, co už máš doma? Ale chceš náš podpořit? Můžeš! Stovkou, dvěma nebo víc, stačí si částku naklikat množstvím. Do pár dnů ti za tuto částku přijde slevový kód, který můžeš v následujících 12i měsících uplatnit, nebo jej někomu věnovat (můžeme vytvořit i dárkový poukaz). Nám tento krok pomůže teď a tobě dá víc času na rozmýšlení. 

 

Kecky vycházejí z tradice československých plátěnek ze šedesátých a pozdějších let minulého století.  Kecky vyrábíme stejně jako před sedmdesáti lety, dokonce na stejných strojích, které postupně procházejí renovací. Určitá hrubost a drobné kosmetické nerovnosti jsou důkazem ruční práce a poctivého materiálu. K výrobě používáme hrubý válcovaný kaučuk a vrstvené bavlněné plátno. A trochu jsme zmodernizovali střih, ten splňuje zásady barefoot obuvi. 

 

 

 

 

 

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Kecky
Hmotnost: 1 kg